Hizmetlerimiz

Tüm hizmetlerimiz ücrete dâhildir. Kuzenler Kız Öğrenci Yurtlarında verdiğimiz hizmetlere tek fiyat ödeyerek ulaşabilirsiniz.

 

Kuzenler Kız Yurtları güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Velilerimiz ve öğrencilerimizin günün her saati ulaşabilecekleri yurt sorumlularımız ve güvenlik görevlilerimiz her sorununuza çözüm bulmak için yanınızdadır.
güvenlik.jpg

 

kahvaltı.jpg
Açık büfe sabah kahvaltısı ve kendi profesyonel aşçımızın günlük olarak kendi mutfağımızda pişirdiği dört çeşit akşam yemeği beğeninize sunulmaktadır.

 

Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü ve Kuzenler Kız Öğrenci Yurtları arasında ring seferleri yapan servisimiz öğrencilerimizi güvenle taşımaktadır.(Servis Saatlerimiz için tıklayınız....)
servis.jpg

 

wifi.jpg
Sınırsız kablosuz ücretsiz internet bağlantısı mevcuttur.

 

Kuzenler Kız Öğrenci Yurtlarında binalarımız merkezi sistem doğalgazla ısınır. Öğrencilerimize elektrik ve su faturalarını ödetmeyiz. Kesintisiz devamlı sıcak su bulunur. Su kesintilerinde sistemi besleyecek su depomuz vardır.
fatura.jpg

 

çamaşır.jpg
Günün her saatinde faydalanabileceğiniz ücretsiz çamaşırhane ve ütü odamız bulunmaktadır.

 

Öğrencilerimiz açık mutfağımız ve sosyal alnımızda diledikleri zaman, diledikleri yemekleri pişirebilirler. Oda katlarımızda öğrencilerimizin kullandıkları buzdolapları vardır.
mutfak.jpg

 

sosyal.jpg
Hep birlikte vakit geçirebileceğiniz sosyal alanımızda, televizyon, dvd izleyip keyifli oyunlar oynayabilir, arkadaşlık ve dostluklarınızı pekiştirirsiniz.

 


Daire içerisindeki koridor ve banyo & wc personelimiz tarafımızdan her gün düzenli olarak temizlenmektedir. Oda temizlikleri öğrencilerimize ait olup, öğrencilerin odasına kesinlikle girilmemektedir. Öğrencilerin odalarını temizlemek için kullandıkları ortak elektrik süpürgesi ve vleda seti Kuzenler Kız Öğrenci Yurtları tarafından sağlanmaktadır.Enerjimiz hiç bitmesin, Kuzenler Kız Öğrenci Yurtlarında tüm sistemi besleyecek güçte jeneratör mevcuttur.
temizlik.jpg

 

 

 
 

 

 

Hizmetlerimiz - Kuzenler | Bursa Kız Yurtları | Bursa Kız Öğrenci Yurtları | Bursada Kız Yurtları | Görükle Kız Öğrenci Yurtları
Kuzenler Bursa Kız Öğrenci Yurtlarında verdiğimiz hizmetlere tek fiyat ödeyerek ulaşabilirsiniz.
Bursa,Görükle,Uludağ Üniversitesi,Kız,Öğrenci,Yurt,Yurdu,Yurtlar