Kuzenler Kız Öğrenci Yurdunda verdiğimiz hizmetlerin tümü yurt ücretine dahildir. Yurdumuzda almış olduğunuz hizmetler için ilave ücret ödemezsiniz.

 

 
Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Velilerimiz ve öğrencilerimizin günün her saati ulaşabilecekleri yurt sorumlularımız ve güvenlik görevlilerimiz her sorununuza çözüm bulmak için yanınızdadır.

 

Açık büfe sabah kahvaltısı ve Profesyonel aşçımızın günlük olarak kendi mutfağımızda pişirdiği dört çeşit akşam yemeği öğrencilerimizin beğenisine sunulmaktadır.
 

 

 
Binamızda uydu internet mevcuttur. Öğrencilerimiz herhangi bir kesinti yaşamadan yüksek hızda sınırsız, kablosuz interneti ücretsiz olarak kullanabilirler.
Kuzenler Kız Öğrenci Yurtlarında binalarımız merkezi sistem doğalgazla ısınır. Öğrencilerimize elektrik ve su faturalarını ödetmeyiz. Kesintisiz devamlı sıcak su bulunur. Su kesintilerinde sistemi besleyecek su depomuz vardır. Elektrik kesintilerinde, binamızın elektrik ihtiyacını sağlayacak güçte jenaratörümüz mevcuttur. Öğrencilerimiz elektrik ve su kesintilerinden etkilenmezler.
 

 

Günün her saatinde faydalanabileceğiniz ücretsiz çamaşırhane ve ütü odamız bulunmaktadır.
 

 

 
Öğrencilerimiz açık mutfağımızda ve sosyal alanda diledikleri zaman, diledikleri yemekleri pişirebilirler. Açık mutfağımızda öğrenci kullanımına ait fırın, ocak, tost makinesi, su ısıtıcısı, tencere, tava, tabak, çatal, kaşık, bıçak gibi vb.kullanım eşyaları mevcuttur. Oda katlarımızda öğrencilerimizin kullanmaları için buzdolapları vardır.

 

Hep birlikte vakit geçirebileceğiniz sosyal alanımızda, televizyon, dvd izleyip keyifli oyunlar oynayabilir, arkadaşlık ve dostluklarınızı pekiştirirsiniz.
 

 

 
Daire içerisindeki koridor ve banyo & wc personelimiz tarafımızdan her gün düzenli olarak temizlenmektedir. Oda temizlikleri öğrencilerimize ait olup, öğrencilerin odasına kesinlikle girilmemektedir. Öğrencilerin odalarını temizlemek için kullandıkları ortak elektrik süpürgesi ve temizlik seti Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu tarafından sağlanmaktadır.